GP731 – Ziplock Seal

Günümüzde genellikle plastik veya metal malzemelerden yapılmaktadır. Gökerplast üretimindeki kilitli...
Günümüzde genellikle plastik veya metal malzemelerden yapılmaktadır. Gökerplast üretimindeki kilitli mühür ürünleri ise PolyStyrene (PS) gövdeden yapılırlar. Bu mühürlerin en yaygın kullanım alanlarından biri ise nakliye sektörüdür. Özellikle konteyner taşımacılığında, kargo taşıyan gemilerin kapılarına takılan kilitli mühürler, konteynere girilmeden önce açılamaz hale getirilirler. Bu sayede kargonun güvenliği sağlanmış olur.
Ayrıca kilitli mühürlerin kullanımı, ilaç ve gıda sektörleri gibi sağlık açısından önemli alanlarda da büyük önem taşır. Bu sektörlerde kullanılan ve güvenlik mühürleri kategorisi içerisinde yer tutan kilitli mühürler, ürünlerin güvenliği ve kalitesinin korunmasına yardımcı olurlar.
Diğer detaylar ve kullanım alanları için ürün özellikleri tablosuna göz atabilirsiniz.
Read More

Gökerplast

Online
Gökerplast

Hi there 👋

How can I help you?

GP731

GP731 – Ziplock Seal

Made of PolyStyrene (PS) body Designed for reusable safety bags with special closing mechanism 100% Recyclable product Easy sealing, no tools needed for application Company logo and 6-digit sequential numbering Fiber Laser or UV Laser printing options QR-Code option for easy data entry and mobile applications Standard colors: White, Pastel Yellow, Red, Pastel Blue Sent in 10 mats Tensile strength: 3,5 Kgf Operating temperature: -20°C / +80°C

Storage: Keep away from direct sunlight. Store at 22°C/50% RH. Shelf life is approx. 18 months from date of manufacture.

GP731 Packaging

Box: 25.000 Pieces Box Dimensions: 24x44x48cm Weight: 9.9 Kg Palette Dim. (max.): 90x122x160cm for 750.000 pieces.

Usage Areas
  • Banks
    Banks
  • Cargo and Postal Companies
    Cargo and Postal Companies
  • Supermarkets
    Supermarkets